محصولات بادی اینتکس از جمله محصولات جذابی هستند که با یک بار باد کردن آن ها، می توانید تا مدت ها از آن ها استفاده کنید. اما موضوعی که همواره در حین باد کردن محصولات بادی اینتکس ذهن افراد را درگیر می کند، این است که فشار باد توصیه شده برای مبل بادیچقدر است؟ آیا مهم است که هر یک از محصولات بادی اینتکس مانند مبل بادی چقدر باد شوند؟ پاسخ به این سوال واضحا مثبت است. چون اگر از همان ابتدا به درستی مراحل باد کردن مبل بادی اینتکس را انجام ندهید، ممکن است شاهد پارگی و آسیب دیدگی بافت مبل بادی باشید. حال اگر قرار باشد از مبل بادی در محیط های گرم و مرطوب استفاده کنید، باز هم باید حساسیت بیشتری به این موضوع بدهید. پس اگر می خواهید بدانید که فشار باد توصیه شده برای مبل بادی که در آب و هوای گرم و مرطوب استفاده می شود چقدر است؟، با ما در ادامه این مقاله همراه باشید. 


آیا باد کردن مبل بادی اینتکس به صورت اصولی مهم است؟ 

همانطور که درنحوه باد کردن تشک بادی دقت لازم را دارید تا به اندازه آن را باد کنید و بتوانید به آرامی روی آن استراحت کنید، باد کردن مبل بادی اینتکس نیز بسیار مهم است. مبل های بادی اینتکس از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و جنس آن ها از وینیل است. به همین خاطر به راحتی دچار پارگی و سوراخ نمی شوند. ولی اگر به درستی آن ها را باد نکنید و بیش از اندازه باد وارد آن ها کنید، ممکن است شاهد نازک شدن ضخامت لایه پوشاننده این مبل های بادی و کاهش کیفیت آن ها باشید. 

بنابراین، اگر قصد باد کردن مبل بادی اینتکس را دارید، ولی در این زمینه اطلاعات کافی و تخصصی ندارید؛ با ما در ادامه این مقاله همراه باشید. چون نکاتی که در ادامه به شما می گوییم، بسیار در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

فشار باد توصیه شده برای مبل بادی که در آب و هوای گرم و مرطوب استفاده می شود چقدر است؟

فشار باد توصیه شده برای مبل بادی و رعایت آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در آب و هوای گرم، احتمال اینکه به علت اختلاف دما، مبل های بادی دچار مشکل شوند وجود دارد. بنابراین، لازم است که در چنین شرایطی حتما به میزان باد مبل بادی و فشار باد توصیه شده برای مبل بادی اینتکس توجه داشته باشید. 

فشار باد توصیه شده برای مبل بادی اینتکس به گونه ای است که شما حدود 80 درصد از کل مبل بادی را باد می کنید. در واقع هیچ گاه نباید یک مبل بادی را بیش از 80 درصد و یا حتی نزدیک به 100 درصد باد کنید! چون در چنین شرایطی احتمال ترکیدن و از دست رفتن کیفیت مبل های بادی اینتکس وجود دارد. در واقع شما باید به گونه ای مبل های بادی را باد کنید که بسیاری از چروک های روی سطح مبل از بین بروند و صاف شوند.


نحوه باد کردن مبل بادی اینتکس 

برای باد کردن مبل بادی اینتکس می توانید مطابق با اصولی که گفتیم پیش بروید. کافیست که حدود 80 درصد از مبل بادی را باد کنید تا چروک های روی مبل از بین بروند. اما این تمامی کاری نیست که باید انجام دهید. انتخاب بهترین پمپ بادی و انجام مراحل ابتدایی و انتهایی برای باد کردن مبل بادی، می تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. به همین خاطر، برای اطلاع از نحوه باد کردن مبل بادی اینتکس می توانید با ما همراه باشید. 

1.مرحله اول؛ آماده کردن سطح 

مبل بادی اینتکس باید حتما روی سطوح تمیز و عاری از هر گونه اجسام نوک تیز و برنده قرار بگیرد. اگر این مبل های بادی روی اجسامی قرار دهید که تیز و برنده هستند، ممکن است در حین باد کردن مبل بادی این اجسام وارد سطح مبل بادی شوند و آن را سوراخ کنند. پس حتما از قبل سطح قرارگیری مبل بادی را بررسی کنید.

  2. مرحله دوم؛ وارد کردن پمپ بادی به مبل بادی 

در مرحله دوم لازم است که پمپ بادی را وارد مبل بادی کنید و شروع به باد کردن کنید. دقت داشته باشید که هیچ وسیله ای بهتر است از پمپ بادی اینتکس برای باد کردن این محصولات نیست. بنابراین، حتما از پمپ بادی شرکت اینتکس استفاده کنید تا بتوانید میزان باد درستی را به مبل بادی وارد نمایید.

  3. مرحله سوم؛ دقت به میزان باد وارد شده به مبل بادی 

در مرحله سوم هنوز مبل بادی شما در حال پر شدن است. به میزان پر شدن باد آن توجه داشته باشید و از باد کردن بیش از حد خودداری کنید. همانطور که گفتیم زمانی که 80 درصد از مبل پر از باد شد، دیگر می توانید آن را باد نکنید.

1. مرحله چهارم؛ بستن دریچه هوا مبل بادی و استفاده از آن

مرحله آخری که باید برای باد کردن مبل بادی انجام دهید، بستن دریچه هوایی است که پمپ بادی به آن وارد شده بود. سپس، می توانید از مبل بادی استفاده کنید و از آن لذت ببرید.


اگر باد در مبل بادی خالی شد، چه کاری انجام دهیم؟ 

اگر پس از اینکه 80 درصد از مبل بادی اینتکس را باد کردید، به مرور زمان شاهد خالی شدن باد آن بودید؛ می توانید از طریق پمپ مقداری باد به آن وارد کنید. در واقع در چنین شرایطی می گوییم باد مبل بادی شارژ شده است. در هنگام شارژ باد این محصولات هم حواستان به بیش از حد باد نشدن مبل ها باشد. 

معمولا پس از چند بار استفاده، مقداری از باد مبل بادی خالی می شود. این موضوع کاملا طبیعی است و نیازی نیست نگران سوراخ بودن مبل های بادی باشید. البته نباید به بهانه اینکه دیگر نیازی به باد کردن مبل های بادی نداشته باشید، از همان ابتدا آن ها را با حجم زیادی پر از باد کنید.

اگر بیش از حد مبل بادی را باد کردیم، چکار کنیم؟ 

اگر مبل بادی خودتان را بیش از 80 درصد باد کردید، بهتر است که قبل از نشستن روی آن مقداری از باد آن را خالی کنید. برای این کار می توانید از همان پمپ بادی اینتکس که قابلیت مکش دارد استفاده کنید. مقداری از باد را خالی کنید تا شاهد بروز مشکلی در حین استفاده از مبل های بادی نباشید.


خرید مبل بادی اینتکس اورجینال با قیمت مناسب از سعید اینتکس 

این روزها مبل های بادی به واسطه تنوع و کیفیتی که دارند، توانسته اند محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم پیدا کنند. به طوری که اگر از مبل بادی اینتکس اورجینال استفاده کنید، دیگر نیازی به خرید مبل های شنی و یا مبل های رایج دیگر موجود در بازار نخواهید داشت. کیفیت مبل بادی اینتکس اورجینال با نمونه های تقلبی بسیار متفاوت است. همین موضوع ایجاب می کند که هنگام خرید مبل بادی اینتکس به اورجینال بودن آن توجه داشته باشید. 

سعید اینتکس فروشگاه اینترنتی معتبر در حوزه فروش محصولات بادی اینتکس است. برای خرید مبل بادی اینتکس اورجینال با قیمت مناسب از این مجموعه، می توانید به سایت سعید اینتکس مراجعه نمایید. پس از خرید مبل بادی، می توانید مطابق با فشار باد توصیه شده برای مبل بادی و اصول باد کردن، این محصولات را باد کنید و از آن ها استفاده نمایید.