کمردرد یکی از بیماری های رایج در سنین بالا است. عدم تحرک، عدم ورزش، نشستن به صورت نامناسب و ... همگی می توانند عواملی برای مشکلات کمر و گردن باشند. استراحت به موقع و اصولی راه حلی برای درمان کمردرد خواهد بود. به شرطی که افراد از تخت های مناسب و تشک های باکیفیت برای استراحت خودشان استفاده کنند. تخت بادی یکی از انواع تخت های موجود در بازار است که در سال های اخیر محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم پیدا کرده است. اما آیا تخت بادی می تواند حمایت کافی از کمر را برای کسانی که درد مزمن دارند فراهم کند؟ با ما همراه باشید تا تاثیر تخت بادی روی کمردرد را بررسی کنیم. 


آیا تخت بادی می تواند حمایت کافی از کمر را برای کسانی که درد مزمن دارند فراهم کند؟

کمردرد و تاثیر تخت روی آن

کمتر کسی را می تواند در سنین بالا پیدا کرد که از کمردرد رنج نبرد. متاسفانه بسیاری از مردم ایران به دلیل سبک زندگی نامناسب از درد کمر در هنگام نشستن روی صندلی و یا حتی راه رفتن رنج می برند. پزشکان همواره به افراد توصیه می کنند که از همان سنین پایین به دنبال روشی باشند تا درد کمر خودشان را کاهش دهند. مصرف مواد غذایی مناسب و پیروی از اصول ورزشی، می تواند تاثیر بسیار زیادی روی کمردرد داشته باشد. به همین خاطر اگر افراد از همان سنین پایین به ورزش خودشان توجه داشته باشند، می توانند در سنین بالاتر از کمردرد ناشی از عدم تحرک در خود جلوگیری نمایند. 

یکی از مهم ترین موضوعاتی که افراد باید در هنگام استفاده استراحت به آن توجه کنند، تخت و تشک مناسب است. متاسفانه، یکی از دلایل رایج برای درد کمر، عدم استراحت مناسب و خواب نادرست است. افرادی که روی تشک های بی کیفیت که هیچ حمایتی در کمر ندارند می خوابند، به احتمال زیاد با مشکلات و دردهای خاصی در کمر مواجه می شوند که حتی منشاء آن ها را درک نمی کنند. 

زمانی یک تخت برای استراحت مناسب است که بتواند قوس ستون فقرات را تنظیم کند. تخت ها و تشک های نامناسب باعث ایجاد زاویه های نادرست در ستون فقرات می شوند. به طوری که به یک بخش از ستون مهره ها فشار زیادی وارد می شود. این فشار کم کم باعث تخریب دیسک بین ستون مهره ها می شود و فرد با بیرون زدگی و یا پارگی دیسک مواجه خواهد شد. 

آیا تخت بادی می تواند حمایت کافی از کمر را برای کسانی که درد مزمن دارند فراهم کند؟

احتمالا به دلیل مناسب بودن قیمت تخت بادی، بسیاری از افراد متقاضی خرید این تخت ها هستند. اما سوالی که همواره ذهن این افراد را درگیر می کند این است که آیا تخت های بادی می توانند حمایت کافی برای دیسک و کمر داشته باشند؟ تخت های طبی باید بافت سفت و محکمی داشته باشند. به طوری که افراد در هنگام خوابیدن روی آن ها احساس نکنند که به محض خوابیدن در تخت فرو می روند. خوشبختانه این مشخصه در تخت های بادی دیده می شود. 

تخت بادی می تواند برای افرادی که دارای کمردرد مزمن هستند، گزینه خوبی محسوب شود. به شرطی که پزشک منع استفاده خاصی را برای تخت های بادی در نظر نگرفته باشد. تخت های بادی به واسطه داشتن کیفیت بالا و قیمت مناسب، می توانند برای افرادی که تا به امروز هیچ تخت خوابی را برای خودشان خریداری نکرده اند و حالا می خواهند با بودجه محدود اقدام به خرید تخت خواب کنند، گزینه خوبی محسوب می شود. 


تخت طبی بادی برای کمردرد

بهترین تخت بادی برای دیسک کمر 

دیسک کمر یک نوع بیماری نیست و همه ما انسان ها دارای دیسک کمر هستیم. زمانی می گوییم که فرد به دلیل دیسک کمر دچار کمردرد شده است که دیسک میان مهره های ستون فقرات آن بیرون زده باشد و یا در شرایط خاصی قرار گرفته باشد که باعث ایجاد درد گردد. در چنین شرایطی موقعیت قرارگیری فرد و عدم فشار آوردن به کمر در هنگام نشستن، ایستادن و حتی خوابیدن می تواند تاثیر بسیار زیادی روی کاهش درد کمر داشته باشد. 

تخت بادی یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی است که به دنبال یک تخت ارزان قیمت و مناسب برای اتاق خواب خودشان هستند. مزیت این تخت ها این است که می توانند خیلی راحت جمع شوند و در گوشه اتاق قرار گیرند. با این حال این مزایا نباید باعث شوند که بدون توجه به ساختار تخت بادی اقدام به خرید آن ها کنید. برای خرید تخت بادی جهت کاهش کمردرد، باید به ساختار تخت بادی توجه داشته باشید. میزان باد تخت های بادی نیز روی کمردرد شما تاثیر می گذارند. 

به طور کلی، توصیه می شود که افراد دارای کمردرد روی تخت هایی بخوابند که دارای پوشش محکم و غیر قابل انعطافی هستند. اگر روی تشک های طبی خوابیده باشید، حتما متوجه این موضوع می شوید. بنابراین، اگر به دنبال بهترین تخت بادی برای دیسک کمر هستید، به شما توصیه می کنیم که تخت های بادی صاف را انتخاب کنید


تا جای ممکن نیز این تخت های بادی را باد کنید تا انعطاف پذیری زیادی در هنگام خوابیدن روی تخت های بادی برای شما وجود نداشته باشد. در این صورت می توانید درد کمر خودتان را که ناشی از دیسک کمر است، کاهش دهید.

تخت بادی طبی برای کمردرد 

در سال های اخیر شاهد پیشرفت تکنولوژی در زمینه تولید تخت های بادی بوده ایم. همین موضوع باعث شده تا مدل های جدیدی از تخت های بادی روی کار بیایند که به صورت طبی تولید شده اند. بنابراین، افرادی که کمردرد زیادی را در هنگام استراحت روی تخت تجربه می کنند، می توانند از تخت طبی بادی استفاده کنند و از استراحت روی این تخت ها لذت ببرند.تخت بادی برای کمردرد بهتر است یا تشک خوشخواب؟

تخت بادی برای کمردرد بهتر است یا تشک خوشخواب؟ 

این سوال بسیاری از افرادی است که میان خرید تخت بادی و تشک خوشخواب مردد مانده اند. به طور کلی، اگرچه تخت های بادی می توانند از کمر حمایت کنند و باعث بهبود شرایط جسمی شوند، اما هیچ فردی به غیر از پزشک نمی تواند به شما بگوید که چه نوع تخت و تشکی برای شرایط شما بهتر است. در شرایطی که افراد کمردرد بسیار مزمن و خطرناک دارند که حتی نشستن های طولانی برای آن ها خطرناک می باشد، توصیه می شود که حتما این افراد برای کاهش درد کمر خودشان از تشک خوشخواب استفاده کنند. تشک های خوشخواب طبی برای این افراد گزینه خوبی هستند. 

البته این بدین معنی نیست که افراد دارای کمر درد نمی توانند از تخت بادی اینتکس استفاده کنند. این تخت های بادی به گونه ای طراحی شده اند که باعث ایجاد فشار در کمر شما نخواهند شد. با این حال انتخاب یک تخت مناسب برای حفظ سلامتی شما بسیار مهم است. پس توصیه می کنیم که قبل از خرید تشک بادی با پزشک خودتان ارتباط بگیرید. 


تخت بادی طبی


خرید بهترین تخت های بادی از سعید اینتکس

سعید اینتکس نمایندگی فروش انواع تخت بادی اینتکس با قیمت عالی است. شاید برای خرید این تخت ها در فروشگاه های دیگر، از کیفیت آن ها اطمینان حاصل نکنید. ولی سعید اینتکس تمامی محصولات خود را به صورت اورجینال به شما ارائه می کند. این در حالی است که قیمت تخت های بادی موجود در فروشگاه اینترنتی سعید اینتکس بسیار مناسب بوده و افراد نیازی به مراجعه به فروشگاه های غیر مطمئن برای خرید این تخت های بادی را نخواهند داشت. در صورت نیاز به خرید تخت یا تشک بادی اینتکس، کافیست که همین حالا به فروشگاه سعید اینتکس مراجعه نمایید و سفارش خود را در این سایت ثبت کنید.