تنوع در قایق بادی 

قایق بادی از تنوع فراوانی برخوردار می‌باشد. طراحی و تولید این محصول با پی‌وی‌سی یا وینیل صورت می‌گیرد. تولید قایق‌های بادی به صورت جمع‌شو در بسته بندی‌های کوچک انجام می‌شود. این قایق‌ها پس از باد شدن دارای ظرفیت دو تا پنج نفر هستند. 

با توجه به این‌ که یکی از هیجان انگیزترین تفریحات آبی، قایق سواری است این محصول طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. تنوع در ابعاد، اندازه، طرح، رنگ، مدل و... سبب شده است فروش قایق‌های بادی با استقبال بی‌نظیری روبرو گردد.

قایق بادی

قایق بادی

مزایای استفاده از قایق بادی 

وزن سبک: مهمترین مزایای قایق‌های بادی وزن آن می‌باشد. کم وزن بودن این محصول باعث می‌شود، نه تنها والدین حتی فرزندان نیز بتوانید به راحتی آن را جابجا کنند. 

فضای کم: جهت قرار دادن قایق بادی به فضا و محیط بزرگی نیازی نیست. شما می‌توانید قایق خود را در هر قسمت از منزل قرار دهید. گذاشتن این محصول در اتومبیل نیز به راحتی امکان پذیر است. 

ایمنی قایق‌های بادی: ساخت و تولید قایق‌های بادی به صورت سه لایه و چهار لایه صورت می‌گیرد. این محصول از ایمنی بالایی برخوردار می‌باشد. بنابراین در صورت پاره شدن قایق، چند لایه بودن آن مانع از غرق شدن قایق می‌گردد. لازم به ذکر است قایق‌های بادی بسیار شناور هستند به طوری‌که اگر تمام بدنه قایق پُر از آب شود، قایق به صورت شناور بر روی آب می‌ماند و به زیر آب نمی‌رود. 

قیمت قایق بادی: با توجه به مدل‌های مختلف این محصول، قیمت قایق‌های بادی بسیار متنوع می‌باشد. عوامل متعددی همچون ظرفیت قایق، رنگ، سایز، مدل، طرح، ابعاد و... در تعیین قیمت این محصول موثر هستند. تحقیقات نشان می‌دهد خرید قایق‌های بادی نسبت به سایر محصولات مشابه بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. 

دوام و مقاومت: به دلیل بکارگیری مواد مختلف جهت تولید قایق‌های بادی، این محصولات از مقاومت و دوام بالایی برخوردار هستند. رویه اصلی این محصول بسیار با کیفیت و مرغوب می‌باشد. ضخامت بالا در قایق‌های بادی باعث استحکام و افزایش طول عمر در این محصولات می‌گردد. 

مزایای قایق بادی

مزایای قایق بادی

صندلی قایق: نوع طراحی و ساخت صندلی‌های قایق مانند صندلی طبی است. به‌گونه‌ای که فرد هنگام استفاده از محصول احساس راحتی می‌کند و زمان تفریح دچار کمر درد نمی‌شود. معمولا جهت ساخت کف قایق‌های بادی از آلومینیوم استفاده می‌شود. آلومینیوم کمک می‌کند قسمت زیرین قایق بادی از مقاومت و استحکام کافی برخوردار باشد.

ظرفیت قایق‌های بادی: قایق‌ها در ظرفیت متفاوتی طراحی و تولید می‌شوند. گاهی شما نیز می‌توانید از قایقی که برای فرزند خود خریده‌اید، استفاده کنید. قایق‌هایی که برای کودکان تولید و ساخته می‌شوند، معمولا به صورت یک نفره می‌باشند. این نوع قایق به نام استخر بادی نیز شناخته می‌شود. 

قایق بادی که جهت سنین بزرگسال طراحی می‌شوند، به عنوان قایق بادی کایاک تولید و به بازار ارائه می‌‌شوند. تولید قایق‌های بادی با ظرفیت‌های گوناگون سبب می‌شود، شما بتوانید به آسانی محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. 

مزایای قایق‌های بادی سبب شده است این محصول با فروش زیادی روبرو شود. نمایندگی سعید اینتکس به عنوان نماینده معتبر، کارآمد، با تجربه و... شناخته شده است. برای این‌که بتوانید محصول مورد نظر خود را با قیمت ارزان‌تری نسبت به بازار خریداری کنید، می‌توانید به این نمایندگی مراجعه کنید.  

کاربرد قایق‌های بادی 

  • قایق‌های بادی گزینه بسیار مناسبی جهت تفریح به شمار می‌روند. 
  • این محصولات به صورت تک نفره، دو نفره، خانوادگی و... قابل استفاده می‌باشند. 
  • برخی افراد برای ماهیگیری از قایق‌های بادی استفاده می‌کنند. 
  • این محصولات با توجه به نوع و مدل به صورت سه یا چهار لایه تولید می‌شوند. به همین دلیل به نام قایق‌های همه کاره شناخته می‌شوند. 
  • افزایش تعداد لایه‌های این محصول نقش مهمی در دوام و استحکام قایق‌ها ایفا می‌کنند. قایق بادیکاربرد قایق‌های بادی

امکانات قایق بادی 

با توجه به تولید انواع قایق‌های بادی در مدل‌های مختلف، ممکن است هر محصول دارای امکانات ویژه‌ای باشد. 

طناب قایق: برخی مدل‌های قایق بادی دارای طناب نجات هستند. طناب نجات کمک می‌کند در مواقع ضروری فرد بتواند جان خود را نجات دهد. این طناب گاهی در قسمت جلویی قایق یا دور آن تعبیه شده است. برخی قایق‌های بادی از طناب نجات مجزا برخوردار هستند. 

موتور قایق: برخی قایق‌ها به گونه‌ای طراحی و تولید می‌شوند که امکان قرار دادن موتور در انتهای قایق وجود داشته باشد. چنان‌چه علاقمند به نصب موتور بر روی قایق بادی هستید، می‌توانید در قسمت آخر قایق نسبت به نصب آن اقدام کنید. 

کیت ماهیگیری: در مدل‌های گوناگون ممکن است برخی قایق‌ها دارای کیت ماهیگیری باشند. در قسمت جلویی قایق‌های ماهیگیری کیت قابل مشاهده می‌باشد. افرادی که علاقمند به ماهیگیری هستند، می‌توانند از این نوع قایق بادی خریداری کنند. 

پارو: اکثر محصولات از پارو برخوردار می‌باشند همین امر باعث می‌شود، قایق به ساده‌ترین شکل جابجا شود. پاروها در قسمت‌های کناری قایق قرار می‌گیرند و هیچ مزاحمتی برای افرادی که سوار بر قایق هستند ایجاد نمی‌کند. 

جیب قایق: برخی از قایق‌های بادی از یک جیب یا کیف کوچک برخوردار هستند به طوری‌که شما می‌توانید وسایل خود را کنار یکدیگر در جیب قایق قرار دهید و هنگام نیاز به راحتی از آن‌ها استفاده کنید. 

پمپ باد: برخی قایق‌های بادی دارای پمپ باد می‌باشند. پمپ باد راه‌اندازی قایق را برای شما آسانتر می‌کند. 

قایق بادی

امکانات قایق‌های بادی

نوع و ساختار قایق‌های بادی

این محصولات از طراحی، ساختار و شکل‌های گوناگونی برخوردار هستند. معمولا قایق‌هایی که ظرفیت آن‌ها از چهار نفر کمتر است دارای شکل یکسانی می‌باشند. در کل این قایق‌ها مستطیلی شکل و از لبه‌های گردی برخوردار  می‌باشند. 

کف برخی از این محصولات نیز مانند بدنه بادی است. همین امر سبب می‌شود کف قایق راحت و بسیار نرم باشد. ساختار موازی کف این نوع قایق‌ها سبب زیباتر شدن طراحی آن‌ها می‌گردد. طرح‌هایی که جهت تولید و ساخت قایق‌های بادی مورد استفاده قرار می‌گیرند به سبک نظامی، ارتشی و... هستند. برخی از این قایق‎‌ها از طرح‌های انیمیشنی برخوردار می‌باشند. قایق‌هایی با طرح‌ انیمیشنی بسیار مورد توجه کودکان است. 

عکس قایق بادی 

برای این‌که بتوانید عکس انواع قایق‌های بادی و استخر بادی را مشاهده کنید، می‌توانید به وب‌سایت « سعید اینتکس » مراجعه کنید. قایق‌های این فروشگاه از طرح، مدل، رنگ، جنس، شکل، اندازه و... متفاوتی برخوردار هستند. تنوع در قیمت این محصولات سبب می‌شود به راحتی بتوانید قایق بادی مورد نظر خود را خریداری کنید. نمایندگی سعید اینتکس محصولات با کیفیت، مرغوب، زیبا و... خود را با قیمت بسیار مناسب به مشتریان عرضه می‌کند.