موتور برقی قایق بادی چطور کار می‌ کند ؟

شما برای راه اندازی یک قایق بادی می توانید از موتور برقی استفاده کنید. موتور برقی قایق بادی اینتکس به عنوان یکی از بهترین موتور های برقی شناخته می شود. این موتور کیفیت مناسبی دارد و طول عمر زیادی از خود نشان می دهد. شما می توانید موتورهای برقی قایق را روی انواع قایق های بادی نصب کنید. در واقع باید به خوبی بدانید که از نظر وزن و حجم موتورهای برقی قایق بادی استانداردهای مناسبی دارند. برای خرید موتور های برقی باید به خوبی در مورد ویژگی ها و مشخصات آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید. اگر هر یک از مشخصات و ویژگی های موتور برقی قایق بادی را بشناسید می توانید از آنها استفاده بهینه داشته باشید.

موتورهای برقی قایق بادی

موتورهای برقی قایق بادی

مشخصات موتورهای برقی قایق بادی اینتکس

مدل های زیادی از موتورهای برقی اینتکس تولید می شوند که هر یک از آنها ویژگی‌ ها و مشخصات خاصی دارند برخی از موتور ها دارای ۵ دنده جلو و ۳ دنده عقب هستند. نشانگر شارژ باتری را می توانید روی موتور ها مشاهده کنید. همچنین عقب و جلو رفتن دسته موتور را به راحتی می توانید کنترل نمایید. سنسور خاموشی اتوماتیک را روی موتور ها نصب کرده ‌اند. در صورتی که موتور برقی اینتکس در آب نباشد و شما آن را روشن کنید 5 ثانیه بعد موتور بصورت اتوماتیک خاموش می شود.  شما می‌ توانید هر یک از موتورهای برقی را روی تمامی قایق های بادی که سبک هستند و قابلیت نصب موتور دارند نیز نصب کنید. جهت تفریح و ماهیگیری، این موتورها گزینه بی نظیری می باشند.

برای خرید موتور برقی اینتکس قایق بادی باید انواع باتری های خشک که ۷۵ آمپر هستند را روی موتور بررسی کنید. قیمت مناسب موتور برقی به عنوان یکی از مهم ترین ویژگی های موتور شناخته می شود. شما می توانید با هزینه مناسب انواع موتورهای برقی را برای قایق های بادی خریداری کنید و مدت زمان زیادی از آنها استفاده نمایید. جهت خرید موتور های برقی قایق بادی باید مزیت های آنها را به طور کامل بشناسید.

مزیت های موتور برقی قایق بادی اینتکس چیست ؟

یکی از مهمترین مزیت هایی که موتور برقی قایق بادی اینتکس دارد این است که ارزان تر و به صرفه تر از موتورهای بنزینی است. موتورهای بنزینی سنگین با قیمت بالاتری به فروش می رسند. صدای کمتر موتورهای برقی به عنوان یکی دیگر از مزیت های آنها شناخته می ‌شود. صدای زیادی از موتورهای برقی دریافت نمی کنید و همین مسئله موجب می‌ شود که زمان ماهیگیری بتوانید به راحتی از شکار ماهی لذت ببرید. روشن شدن به وسیله باطری خودرو یکی دیگر از مزیت های موتور برقی می باشد. 

برای خرید موتور برقی اینتکس باید توجه داشته باشید که موتور حدودا بین 4 الی 5 ساعت شارژ نگه می دارد. البته طبق گفته مشتریان وفادار سعید اینتکس. در این مدت زمان شما به راحتی می توانید از تفریح و ماهیگیری لذت ببرید. افرادی که توانایی پارو زدن در آب ندارند می توانند موتورهای برقی را خریداری کنند. بدنه محکم و ضد زنگ موتور یکی دیگر از مزیت های مهم آن به شمار می‌ رود. شما می توانید به دلیل کیفیت عالی که این موتور دارد مدت زمان زیادی از آن استفاده بهینه داشته باشید. به طور کلی مزیت هایی که این موتور برقی دارد موجب شده که بسیاری از افراد برای راه اندازی قایق های بادی از موتورهای برقی استفاده نمایند.

موتور برقی برند اینتکس برای قایق بادی

موتور برقی برند اینتکس برای قایق بادی

بهترین برند موتورهای برقی قایق بادی اینتکس

برندهای متفاوتی تولید موتور برقی قایق بادی اینتکس را بر عهده دارند.  برند اینتکس به عنوان یکی از بهترین برندهای موتور قایق بادی شناخته می شود. مدل های زیادی از قایق های بادی اینتکس تولید می کردند که هر یک از آنها با استفاده از قایق موتوری راه اندازی می شوند. برند اینتکس انواع محصولاتی که مربوط به شنا می باشد را با قیمت مناسب تولید می کند و تحویل مشتریان می دهد. بر همین اساس اگر شما می‌ خواهید یکی از بهترین برندهای تولید کننده موتور برقی را برای قایق بادی خریداری کنید بهتر است که برند اینتکس را انتخاب نمایید.

همچنین بخوانید: قایق بادی مخصوص دریا

قیمت موتور برقی قایق بادی اینتکس

قیمت موتور برقی اینتکس که برای انواع قایق بادی است نسبت به دیگر موتور ها مناسب تر می باشد. با هزینه مناسبی می توانید هر یک از موتورهای برقی را برای قایق های بادی خود خریداری کنید. هر یک از قایق های بادی با استفاده از موتورهای برقی راه اندازی می شوند. نکاتی که در مورد راه اندازی موتور های برقی وجود دارد را باید در نظر بگیرید و سپس آنها را روی قایق بادی نصب کنید. در صورتی که اطلاعاتی در مورد نصب موتور برقی روی قایق بادی ندارید می توانید با کارشناسان نمایندگی سعید اینتکس مشورت نمایید. نمایندگی سعید اینتکس با قیمت مناسب انواع قایق های بادی و موتور های برقی قایق بادی را به مشتریان خود ارائه می ‌دهد. 

استانداردهای ظرفیت و نصب موتورهای برقی قایق بادی اینتکس 

زمان خرید موتور برقی باید در مورد استانداردهای موتور اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. یکی از مهمترین نکاتی که زمان خریداری موتور های برقی اهمیت دارد این است که معتبر بودن برند تولیدی موتور را بررسی کنید. امروزه بسیاری از برندهای متفرقه انواع موتورهای برقی را برای قایق های بادی تولید می کنند. آنها متریال های مناسبی را جهت تولید موتور برقی به کار نمی گیرند. به همین دلیل شما مدت زمان کوتاهی می توانید از موتورهای برقی برای راه اندازی قایق بادی استفاده کنید. یکی از مهمترین نکاتی که جهت خریداری موتور های برقی اهمیت دارد این است که ظرفیت و توان آن را بررسی نمایید. 

موتور برقی برای قایق بادی

موتور برقی برای قایق بادی

ظرفیت و توان هر یک از مدل های موتور برقی قایق بادی اینتکس با یکدیگر فرق می ‌کند. بر اساس ظرفیت قایق بادی باید یکی از مدل های متفاوت موتور برقی را خریداری کنید. اگر نمی دانید که برای انواع قایق های بادی باید کدام یک از موتورهای برقی را تهیه نمایید بهتر است که با کارشناسان فروش نمایندگی سعید اینتکس مشورت نمایید. کارشناسان فروش موتورهای برقی طبق ظرفیت قایق بادی می توانند یکی از بهترین مدل های موتور برقی را به شما معرفی نمایند. توجه داشته باشید که زمان خریداری انواع موتورهای برقی باید در مورد کاربرد و کیفیت آنها اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. برخی از موتورهای برقی کاربرد و کیفیت مناسبی ندارند و به همین دلیل مدت زمان زیادی نمی توانند کار کنند. این مسئله که استانداردهای تولیدی موتور های برقی را بشناسید بسیار مهم است