آب شور و مواد خورنده می توانند آسیب بسیار زیادی به انواع محصولات بادی اینتکس وارد کنند. حتی در بسیاری از مواقع این آسیب آنقدر جدی می شود که سطح روی محصولات بادی فرورفته و خورده شده و می تواند کیفیت خود را از دست بدهد. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افرادی که با این مشکل مواجه شده اند، به دنبال راه حلی باشند تا بتوانند از شر این مشکل راحت شوند و با خیالی راحت مجددا از محصولات بادی اینتکس استفاده کنند. چسب ترمیم کننده اینتکس یک محصول خاص و ایمن است که می تواند برای رفع مشکلات محصولات بادی اینتکس مورد استفاده قرار گیرد. اما  آیا چسب ترمیم کننده اینتکس روی سطوحی که در معرض آب شور یا سایر مواد خورنده قرار گرفته اند کار می کند؟ با ما همراه باشید تا با جزئیات اثربخشی چسب ترمیم کننده اینتکس روی سطوحی که خورده شده اند، آشنا شوید. 

آیا آب شور باعث از بین رفتن محصولات بادی اینتکس می شود؟ 

یکی از مهم ترین موضوعاتی که همواره به خریداران محصولات بادی اینتکس یادآوری می کنیم، نحوه مراقبت از این محصولات بادی است. استخر بادی، قایق بادی و هر محصول دیگری نباید در معرض مواد ساینده و خورنده قرار گیرند. اگرچه آب شور به خودی خود نمی تواند باعث خراب و سوراخ شدن محصولات بادی اینتکس شود. اما در شرایطی که امکان عدم استفاده از آب شور باشد، توصیه ما این است که از آب شور استفاده نکنید. 

به غیر از آب شور مواد خورنده مانند مواد شوینده که خاصیت اسیدی دارند، می توانند باعث از بین رفتن پوشش روی محصولات بادی اینتکس شوند. معمولا این مشکل زمانی رخ می دهد که افراد محصولات بادی اینتکس را در محیط های خارج از منزل و یا در مسافرت ها مورد استفاده قرار می دهند. در چنین شرایطی احتمال اینکه این محصولات در معرض مواد مضر که خاصیت خورندگی دارند قرار بگیرند و آسیب ببیند، وجود دارد.

آیا چسب ترمیم کننده اینتکس روی سطوحی که در معرض آب شور یا سایر مواد خورنده قرار گرفته اند کار می کند؟

چسب ترمیم کننده اینتکس یک چسب تعمیری است که از دو جزء لایه ای و مایع تشکیل شده است. این دو جزء از چسب های ترمیم کننده می توانند باعث ترمیم و تعمیر انواع محصولات بادی اینتکس شوند. هر زمانی که محصولات بادی اینتکس دچار پارگی کوچک یا سوراخ شدگی ظریف شدند، می توان از چسب های ترمیم کننده اینتکس برای تعمیر آن ها استفاده کرد. 

آب شور و یا مواد خورنده اسیدی می توانند باعث شوند تا سطح روی محصولات بادی اینتکس دچار خرابی شود. در چنین شرایطی باز هم می توان از چسب ترمیم کننده اینتکس استفاده کرد. به شرطی که به صورت دقیق تمامی بخش های محصولات بادی اینتکس که دچار خوردگی شده اند را بررسی کنید و بر اساس آن ها، مراحل ترمیم را انجام دهید.

موضوعی که باید در هنگام استفاده از چسب ترمیم کننده اینتکس به آن توجه داشته باشید، سطح آسیب دیدگی است. گاهی اوقات افراد انتظار دارند که چسب اینتکس بتواند سطح آسیب دیدگی بسیار بزرگ را نیز رفع و ترمیم کند. اما واقعیت این است که این چسب ها فقط برای یک بخشی از محصولات بادی اینتکس مورد استفاده قرار می گیرند که دارای سوراخ یا آسیب دیدگی سطحی است. در غیر این صورت چسب اثربخشی مناسبی نخواهد داشت. پس اگر سطح آسیب دیدگی محدود باشد و بتوان به آن دسترسی داشت، امکان استفاده از چسب ترمیم کننده اینتکس وجود دارد. در غیر این صورت بهتر است که به دنبال خرید یک محصول جدید باشید. 

نحوه استفاده از چسب ترمیم کننده اینتکس برای محصولات بادی مختلف 

نحوه استفاده از چسب ترمیم کننده اینتکس بسیار ساده است و روی جعبه این محصول به طور کامل شرح داده شده. می توانید بر اساس دستورالعملی که از سوی تولید کننده این چسب ترمیم کننده در نظر گرفته شده است، پیش بروید و محصولات بادی اینتکس را ترمیم کنید. 

برای استفاده از چسب قایق بادی اینتکس، کافیست که در ابتدا بخشی که دچار خوردگی شده است را شناسایی کنید. این بخش احتمال یا سوراخ شده یا آنقدر نازک شده که احتمال سوراخ شدگی آن وجود دارد. با کمک چسب ترمیم کننده اینتکس می توانید روی آن بخش را یا چسب مایع بچسبانید. به طوری که هیچ سوراخی روی آن باقی نماند.

برای اینکه اثربخشی چسب تعمیری اینتکس افزایش پیدا کند، چند ورق از چسب ورقه ای وینیل نیز در این محصول قرار داده شده که می توانید آن را روی جایی که چسب زده اید قرار دهید تا به طور کامل، یک سطح صاف روی سطح قایق بادی یا محصول بادی دیگر اینتکس ایجاد شود. 

اگر چسب ترمیم کننده اثر نکرد، چه کاری انجام دهیم؟ 

اگر به فروشگاه های اینترنتی مختلف که در حوزه فروش چسب ترمیم کننده اینتکس به صورت اورجینال فعالیت می کنند، مراجعه کرده و از این محصول خریده باشید؛ به احتمال زیاد از اثربخشی چسب استخر بادی اینتکس تعجب خواهید کرد. چون این چسب مانند یک لایه وینیل به راحتی روی محصولات بادی اینتکس را می پوشاند و باعث خراب شدن بیش از حد آن ها خواهد شد. به همین خاطر، چسب ترمیمی اینتکس احتمال زیاد برای سطوحی که دچار خوردگی شده اند، اثر می کند. 

اگر شاهد اثربخشی چسب ترمیم کننده اینتکس نبوده اید، احتمالا یا کار را به درستی انجام نداده اید، یا چسب اورجینال نیست یا محصول بادی شما از جنس پی وی سی نمی باشد. در واقع باید به شما این توضیح را بدهیم که نحوه اثربخشی چسب ترمیم کننده اینتکس زمانی مشخص می شود که بتوانید آن را به صورت اصولی روی سطح قایق یا استخر بادی نصب کنید. در غیر این صورت چسب با باد کردن مجدد محصول باز می شود و نمی تواند عملکرد خوبی داشته باشد. 

موضوع دیگری که باعث می شود اثربخشی این چسب ها کاهش پیدا کند، اورجینال نبودن آن هاست. اگر چسب های ترمیم کننده اصل نباشند، به احتمال زیاد قدرت چسبندگی خوبی ندارند و خیلی زود باز می شوند. همچنین، این چسب بادی زمانی اثرگذار خواهد بود که پوشش روی محصولات بادی از جنس پی وی سی باشد. محصولات بادی اینتکس که بدون پوشش پی وی سی طراحی شده اند، نمی توانند با این چسب ها ترمیم شوند. 

در هر صورت اگر با توجه به نکات ذکر شده باز هم متوجه شدید که این چسب ها اثربخشی خوبی ندارند، باید به دنبال خرید مجدد محصولات بادی اینتکس باشید. گاهی آنقدر سطح دچار خوردگی شده است که دیگر امکان تعمیر آن با کمک چسب وجود ندارد. 

خرید محصولات بادی اینتکس از سعید اینتکس 

سعید اینتکس مرجع اصلی فروش انواع محصولات بادی اینتکس است که به شما برای خرید این محصولات به صورت اورجینال کمک می کند. اگر کیفیت محصولات بادی و اورجینال بودن آن ها برای شما مهم است، می توانید به فروشگاه اینترنتی سعید اینتکس مراجعه نمایید و خرید خود را ثبت کنید. به غیر از اینکه امکان خرید انواع استخر بادی، قایق بادی، تشک و تخت بادی و ... در سعید اینتکس برای مشتریان فراهم شده است، شما می توانید در این مجموعه اقدام به خرید چسب ترمیم کننده اینتکس اصل نیز کنید. در صورت نیاز به وجود هر گونه سوال در مورد قیمت محصولات، کیفیت و مدل آن ها می توانید با فروشگاه اینترنتی سعید اینتکس در ارتباط باشید.