کارت طلایی گارانتی سعید اینتکس

طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی این سایت نیز 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول سفارش توسط مشتری را در نظر گرفته است که دارای مراحل و شرایط زیر میباشد :

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

اشکال یا ایراد فنی بصورت واضح مشخص است.اگر کالایی لبه های آن پرس نشده باشد نقص فنی ابراز شده و سعید اینتکس آن کالا را برای مشتری خود تعویض خواهد کرد.

در صورتی که زدگی یا سوراخ ریزی بر روی سطح محصول بر اثر ضربه توسط مشتری ایجاد شده باشد شامل این گارانتی نمی شود.

 اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 24 ساعت بعد از دریافت سفارش به سعید اینتکس اطلاع داده شود و سپس 7 روز کاری از زمان اطلاع رسانی وقت دارید تا از شرایط وارانتی و یا گارانتی استفاده نمایید.

 استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن و یا جعبه اصلی خود به سعید اینتکس بازگردانده شود.

برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را ازبین خواهد برد.

وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش سعید اینتکس از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده بر روی بسته بندی کالا است.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته‌بندی وجود دارد، کالا را از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نکنید زیرا که در این صورت امکان استفاده از گارانتی وجود ندارد.


استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به سعید اینتکس بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمپ، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد دراین حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده باشد، در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است

از آنجا که سعید اینتکس یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود)

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، میتوانید وارد پروفایل خود شده و سفارش را لغو نمایید
       

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته‌بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود